پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت شاعر نامدار حمید سبزواری

در پی درگذشت شاعر نامدار و هنرمند ثابت قدم آقای حمید سبزواری، حضرت آیت الله ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کردند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

با دریغ و تأسف خبر درگذشت شاعر نامدار معاصر جناب آقای حسین آقا ممتحنی

معروف به حمید سبزواری را دریافت کردم.

این نام ماندگار و پر افتخار، یادآور تلاش ارزنده ی هنرمندی سخت کوش و شجاع  در پشتیبانی از انقلاب

در عرصه ی شعر و ادب است.

حمید سبزواری، #صریح و #ثابت_قدم و #موقع_شناس، هنر والا و فاخر خود را به خدمت گرفت

تا انقلاب اسلامی و نظام برآمده از آن را از جنبه ی اثرگذار شعر روان و جذّاب، تغذیه و تأمین کند.

سرودها و منظومه های بلند و غزلها و قصیده های خوش ساخت و پر مضمون او،

ثروت ادبیِ درخوری را تقدیم انقلاب کرد.

با انقلاب زیست و برای اسلام و انقلاب سرود و وفادارانه در کنار انقلاب ماند. رحمت و رضوان خدا نصیب او باد.

مصیبت درگذشت او را به خاندان گرامی و همه ی دوستداران بویژه همشهریان قدردان سبزواریش تسلیت عرض میکنم.

سیّد علی ای

۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۵

مراسم معارفه تولیت جدید مدرسه علمیه امام القائم تهران با حضور علما روحانیون برگزار شد.

حجت الاسلام سید کاظم علم الهدی درگذشت

اقامه نماز صبح حرم امام رضا (ع) توسط تولیت مسجد امام خمینی مشهد

انقلاب ,درگذشت ,حمید ,ی ,پیام ,رهبر ,درگذشت شاعر ,شاعر نامدار ,انقلاب اسلامی ,پی درگذشت ,حمید سبزواری ,معظم انقلاب اسلامی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرن دکور وبلاگ دانشجویان آزمایشگاه دکتر لطیفی آی آر چاپ مرجع تخصصی معرفی و فروش آنلاین اقلام چاپی و تبلیغاتی در ایران احسان پیروز قیمت و ثبت نام در سایت و غربالگری کرونا تولیدی کفش برند بالساوا روزنوشته های یک دوست خشکشویی آنلاین رصد 2 دلنوشته عکس های من